Válogatott versenyzőink

2020

Kling Réka – súlylökés – Edző: Scheidler Géza

 

2019

Böndör Dániel – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Kling Réka – súlylökés – Edző: Scheidler Géza

Kocsis Kata – 3000 m akadályfutás – Edző: Csábrák János

Varga Lőrinc Mihály – 800 m – Edző: Csábrák János

Varga Lőrinc Mihály – 4×400 m – Edző: Csábrák János

Városi Roland – magasugrás – Edző: Ferenczi Imre

 

2018

Balogh Péter – 110 m gát – Edző: Ferenczi Imre

Kling Réka – súlylökés – Edző: Scheidler Géza

Varga Lőrinc Mihály – 800 m – Edző: Csábrák János

 

2017

Böndör Dániel – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Kling Réka – súlylökés – Edző: Scheidler Géza

Kocsis Kata – 3000 m akadályfutás – Edző: Csábrák János

Schvara Anna – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Varga Lőrinc Mihály – 800 m – Edző: Csábrák János

 

2016

Balogh Péter – 110 m gát – Edző: Ferenczi Imre

Böndör Dániel – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Böndör Márton – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Kling Réka – súlylökés – Edző: Scheidler Géza

Kontra Margit – diszkoszvetés – Edző: Scheidler Géza

Papp Zsófia – gerelyhajítás – Edző: Toderoné Reidl Rita

Scheidler Dávid – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Scheidler Réka – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Schvara Anna – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Varga Lőrinc Mihály – 800 m – Edző: Csábrák János

 

2015

Böndör Dániel – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

Czuth Réka – távolugrás – Edző: Ferenczi Imre

Kemenes Ákos – 110 m gát – Edző: Ferenczi Imre

 

2014

Berg Szabolcs – távolugrás – Edző: Ferenczi Imre

Kemenes Ákos – 110 m gát – Edző: Ferenczi Imre

Kontra Margit – diszkoszvetés – Edző: Scheidler Géza

 

2013

Bartha Dávid – 400 m – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

Bartha Dávid – 4×400 m – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

Kemenes Ákos – 110 m gát – Edző: Ferenczi Imre

Kemenes Ákos – 400 m – Edző: Ferenczi Imre

Trucza Márk – távolugrás – Edző: Ferenczi Imre

 

2012

Bartha Dávid – 400 m – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

Bartha Dávid – 4×400 m – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

 

2011

Bartha Dávid – 200 m – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

Bartha Dávid – svédváltó – Edző: Csábrák János/Scheidler Géza

 

2010

Leicht Viktória – magasugrás – Edző: Vaszkó Judit

 

2007

Csizmadia Petra – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

 

2005

Fehér Antal – magasugrás – Edző: Scheidler Géza/Vaszkó Judit

 

2004

Csizmadia Petra – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza

 

2003

Fehér Antal – magasugrás – Edző: Scheidler Géza/Vaszkó Judit

 

2002

Csizmadia Petra – rúdugrás – Edző: Scheidler Géza