Kajtár Kristóf, az Atlétikai Club Bonyhád sportolója harmadik helyen végzett az U18-as Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokságon Nyíregyházán! A február 24-ei versenynapon 400 méteres síkfutásban állt rajthoz Kristóf, és a két héttel ezelőtt elért egyéni rekordját (52.03) ismét felülszárnyalta: 51.86 mp alatt ért célba!
Edzője, Csábrák János így értékelt: – Taktikus, jó futással és egy nagy hajrával a célegyenesben, egyéni csúccsal bronzérmet nyert Kajtár Kristóf! Nagyon boldogok vagyunk és örülünk, hogy így sikerült lezárni a fedett pályás szezont. Bizakodva várjuk a szabadtéri versenyeket.
Gratulálunk Kajtár Kristófnak és edzőjének a nagyszerű eredményhez!
Hajrá Kristóf, hajrá bonyhádi atlétika!
