December 13-án az idei évben legkiemelkedőbb eredményeket elérő sportolókat köszöntötte és jutalmazta a Városházán Bonyhád város polgármestere, Filóné Ferencz Ibolya. A rendezvényre többek között az AC Bonyhád atlétái is meghívást kaptak:

• Balogh Péter, aki a Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 60 m-es gátfutásban 3. lett. (egyetemi elfoglaltságai miatt nem tudott részt venni a rendezvényen)
  • Böndör Márton rúdugró, aki az U20-as Atlétikai Magyar Bajnokságon 1., az U20-as Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 3., a 126. Atlétikai Magyar Bajnokságon pedig szintén 3. helyen végzett.
  • Dancsó Dorottya távolugró, aki az U20-as Atlétikai Magyar Bajnokságon 3. helyet szerzett.
  • Kling Réka, aki súlylökésben az U20-as Junior Európa-bajnokságon csoportjában a 14., az U20-as Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 2., az U20-as Atlétikai Magyar Bajnokságon pedig súlylökésben 1., diszkoszvetésben 3. helyen végzett.
  • Panghy Márton rúdugró, aki az U16-os Atlétikai Magyar Bajnokságon 2. lett.
  • Scheidler Botond rúdugró, aki az U16-os Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 3. helyezést ért el.
  • Scheidler Dávid rúdugró, aki a Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 3. lett. (egyetemi elfoglaltságai miatt nem tudott részt venni a rendezvényen)
  • Szabó Máté távolugró, aki az U23-as Atlétikai Magyar Bajnokságon 3. helyezést szerzett. (sajnos nem tudott részt venni a rendezvényen)
  • Városi Roland magasugró, aki U18-as válogatottként a Négy Nemzet Viadalán 4., az U18-as Atlétikai Magyar Bajnokságon 1., az U18-as Fedett Pályás Atlétikai Magyar Bajnokságon 2. helyen végzett.

A Diákolimpia Atlétikai Ügyességi és Váltófutás Csapatbajnokságán a gimnázium csapataiban többen is szerepeltek az AC Bonyhád sportolói közül, szép sikereket elérve az országos döntőben.

• A Fábián Gergely – Braun Martin – Városi Roland – Stríz Botond – Máté Alex összeállítású gárda 3. lett magasugrásban.
  • A Braun Marianna – Baranyai Boglárka Liliána – Szabó Dorka – Dancsó Dorottya – Mihály Rebeka összeállítású csapat szintén magasugrásban 2. lett.
  • A Braun Marianna – Baranyai Boglárka Liliána – Őri Veronika – Dancsó Dorottya – Varga Sarolta összeállítású csapat távolugrásban lett a 2.
  • A Tóth Virág – Réz Réka – Kurucz Kata Emma – Kling Réka – Scheidler Réka összetételű csapat pedig diszkoszvetésben ért el 3. helyezést.

Az edzőknek – Scheidler Géza, Borisz Volkov, Csábrák János, Ferenczi Imre – is jár az elismerés. Gratulálunk az idei szép eredményekhez! Hajrá bonyhádi atlétika!